Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

“Koşuşturmanın, kargaşanın ve o boğucu şehir atmosferinin ortamından kaçmak için çıktığımız bu yolda….”

Şaka şaka =) Bu “Sonradan GEZGİN’ler” in kullanacağı bir tabirdir.  O yüzden, böyle rutin bir şey ile başlayıp, sıradan bir “ Hakkımızda “ yazısı okuyun istemiyoruz.

Kendimizi takdim edelim evvela;

Ömer ve Zehra. Şimdilik yarı zamanlı gezginler! Neden yarı zamanlı? Hayallerimiz için herkes gibi bizimde bir noktaya kadar finansal ihtiyaçlarımızı karşılamamız gerekiyor elbette.
Ne kadar astrolojiyle ilgilisiniz bilmiyoruz ama Ömer yani ben Akrep, eşim yani Zehra Aslan burcu.
Burç olarak ortak yönlerimizden biri var ki; ciddi olarak karakterlerimizde ağır basıyor; “ Araştırmak, keşfetmek, sınırları zorlamak…”

Hayallerimizin peşinden koşarken, bizler için orta ve uzun vadede her zaman ekipman ve araç ihtiyaçlarımızın olacağını biliyoruz. O yüzden, ilk adımı da 1973 Model bir Vosvos ile attık J

haydiyolacik.com, bizlerin ikinci göz ağrısı diyebiliriz. İlki?  Barkın. Barkın’ımız bizim küçük oğlumuz. İsminin anlamını merak edenlere şimdiden yanıt verelim; sağda solda aramayın J
Barkın, seyyah – gezgin anlamına gelmektedir. Küçük ailemiz ile beraber, başta ülkemizin gerçekten hala keşfedilemediğini düşündüğümüz yerlerini geziyor ve bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Seyahatlerimizde, kısa notlarla beraber o bölgelerin efsaneleşmiş tarihi olaylarını, bölge halkını ve elbette doğal güzelliklerini hem yazıyla hem de elimizden geldiğince görsel olarak paylaşacağız.

Video ve görselleri de ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan paylaşarak sizlere bu muhteşem yerleri
“ oradaymışçasına “ yaşatmak, hissettirmek istiyoruz. Bu maceralarımızda, yine elimizden gelen imkânlar neticesinde, rotamızı belirleyeceğiz. Bu rotada, “ Gelip – görmeden gitmeyin! ” denebilecek her detayı, ucu – bucağı köşeyi sizin yerinize keşfedecek, sizin yerinize tadını çıkaracağız. Bu konuda şüpheniz olmasın J

Bazı yazı dizilerinde, bölgelerin en önemli turistik ve gezi alanlarını, bazılarında ise sadece yeni keşiflerimize yer vermeyi düşünüyoruz. Bu konuda, sizin de tavsiyelerini her zaman beklediğimizi belirtmek isteriz. “ Bir gelinde görün!” diyebileceğiniz her yeri bize bildirebilirsiniz. Kim bilir, belki orada sizle karşılaşabiliriz. Dünya küçük, enerjimiz ve keşfetme arzumuz ise sınırsız! haydiyolacik.com, size sadece bir yeri tanıtmak ve bilgi vermek için değil, size oraların tüm güzelliğini ve yaşatacağı hazzı hissettirebilmek için çıkıyor yola. Katılın bize!

Ömer & Zehra & Barkın ( haydiyolacik.com ekibi =) )

.

Son Yazılarımız